Bootstrap Image Preview

About Usدرود،

به وبسایت "راکرز نیشن" خوش آمدید. این وبسایت برای آندسته از عزیزانی که از کیفیت معمولی‌ رو به پایین گیتارهای الکتریک موجود در بازار ایران ناخوشنود هستند، طرّاحی شده تا بتوانند با خیال آسوده گیتاری با کیفیت جهانی‌، برای خود و نیاز‌های موسیقیایی‌شان پیدا، و تهیه نمایند. دوستان میتوانند در بخش لوازم جانبی، اقلامی همانند سیم، بند گیتار، پیک و غیره را ملاحظه و در صورت نیاز خریداری کنند.
 
همیشه در آرزوی این بودم تا به عزیزانی که هنر موسیقی‌ را برای صیقل دادن روح خود، و منفذی برای تخلیه نگرانی‌‌ها و استرس های روزمره، و ایجاد شادابی ذهنی‌ برای خود انتخاب کرده اند، کمکی‌ هرچند کوچک نمایم.
 
از آنجایی که خود از کودکی (10 سالگی) به نواختن گیتار روی آوردم، این ساز همیشه جز لاینفک زند‌گیم بوده، هست و خواهد بود. به همین خاطر شاید بر روی این ساز، و نحوه توزیع و حتی فراگیریش حساسیت دارم. اینکه میدانم وقتی‌ کسی‌ به امید فراگیری این ساز، با تمام دلخوشی‌ها و شاید محدودیتهای مالی‌، گیتاری تهیه و مشغول به فراگیری میشود، ولی‌ چون از کسی‌ که در اینکار سررشته داشته نپرسیده که چه بخرد و چگونه بخرد، پس از مدتی‌ مجبور به تعویض و یا خرید گیتاری دیگر شده است.

 
از این رو تصمیم گرفتم تا کاری کنم تا با همکاری (انشا ا...) اساتید این رشته، این سردرگمی برای گیتاریستهای نو پا تا جای ممکن تقلیل یابد.
 
به امید اینکه خداوند متعال در این راه یاریمان دهد.
 
 
ارادتمند همه دوستداران موسیقی‌،
 
فرشاد علمی‌ انواری.

 
 

اگر مایل به دریافت جدیدترین اخبار سایت بابت ورود اجناس جدید، تغییر قیمت‌ها و غیره هستید، لطفا یک ایمیل با محتوای نام درخواست کننده و کالای مورد نظر به آدرس sales@rockers-nation.com بفرستید. ما مشخصات و اطلاعات شخصی‌ شما را به هیچ عنوان در اختیار هیچ شخص ثالث حقوقی و یا حقیقی‌ نخواهیم گذاشت. تماس ما با شما، تنها درمورد درخواست شما خواهد بود.

کلیه حقوق مادی و معنوی مندرجات این وبسایت، متعلق به فرشاد علمی‌ انواری میباشد. هرگونه نقل قول و کپی برداری فقط با اجازه کتبی‌ بلامانع است.
.Copyright© 2013-2019 Rockers-Nation.com - All rights reserved

Powered and Designed by: Poyahost