Bootstrap Image Preview

Layaway

به منظور رفاه حال مشتریان، از این پس گیتار‌های عرضه شده در این سایت (Rockers Nation), به روش Layaway بفروش خواهند رسید.


Layaway چیست؟

Layaway یک سیستم فروش قسطی است که فروشنده تا زمان پرداخت کامل اقساط توسط خریدار، کالا را برای خریدار کنار میگذارد و در واقع از چرخه فروش خارج می‌کند. این سیستم نه تنها در آمریکا بسیار متداول میباشد، بلکه در استرالیا نیز با نام Lay By بسیار شناخته شده و رایج میباشد.


مدارک مورد نیاز:


1 - حد اقل 21 سال سنّ و دارای درامد مستقل. دوستانی که زیر 21 سال (در زمان خرید) سنّ داشته باشند، باید با پدر، مادر، و یا قیم قانونی اقدام به خرید نمایند. دوستانی که بالای 21 سال سنّ داشته، ولی‌ شاغل نمیباشند، نیز مشمول حضور پدر، مادر، و یا قیم قانونی میباشند.


2 - ارائه شناسنامه معتبر عکس دار به علاوه اصل کارت ملی‌ معتبر الزامیست (هر دو صادره از اداره ثبت احوال جمهوری اسلامی ایران. هیچگونه کارت دیگری مورد قبول واقع نخواهد شد). در صورت حضور پدر، مادر، و یا قیم قانونی. مدارک شناسایی آنان نیز مورد نیاز میباشد.

3 - ارائه سه فقره از جدید ترین فیش های حقوقی ماهانه، بهمراه نامه تائیدیه استخدامی از محل کار. در صورت زیر 21 سال بودن و یا شاغل نبودن، مدارک پدر، مادر، و یا قیم قانونی مورد نیاز میباشد.

4 - خریدار فردی تلقی‌ میشود که مدارک استخدامی و فیش‌های حقوقی را ارائه میدهد. به همین منظور، فاکتور و کارت گارانتی رایگان سه ماهه به نام وی صادر خواهد شد.

 

شرایط فروش Layaway (قسطی):


1 - پرداخت 60 درصد (شصت درصد) از قیمت فروش + 9 درصد (نه درصد) مالیات فروش. بطور مثال اگر قیمت کالا یک ملیون تومان باشد، بدین نحو محاسبه میگردد:

1,000,000 تومان ضربدر %9 (نه درصد) = 90,000 تومان

1,000,000 تومان ضربدر ` (شصت درصد) = 600,000 تومان

مجموع پرداختی اولیه = 690,000 تومان.

2 - بازپرداخت الباقی ظرف 90 روز (نود روز).

3 - بابت الباقی، طبق سود بانکی یکساله کوتاه مدت (منطبق با سود تعیین شده از طرف بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران)، 10 درصد، محاسبه و به همراه  اقساط دریافت میگردد. باید توجه داشت که اگر خریدار تصمیم به پرداخت الباقی زودتر از 90 روز توافق شده را داشته باشد، مبلغ سود کمتری پرداخت خواهد کرد. به طور مثال اگر خریدار ظرف 40 روز تسویه حساب کامل نماید، بابت همان 40 روز سود الباقی را خواهد پرداخت و نه بیشتر.

3الف - نحوه محاسبه کارمزد: اصل باقی‌ مانده، ضربدر %10 تقسیم بر 365 ضربدر 90.

3ب - نحوه محاسبه اقساط: مبلغ 90 روزه کارمزد به اضافه اصل باقی‌ مانده تقسیم بر 90 ضربدر 3 = هر یک از اقساط 30 روزه.

4 - "گیتار تا زمان تسویه حساب کامل (پرداخت الباقی و سود 10 درصد) از سوی خریدار، نزد فروشنده به امانت میماند".

5 - اگر "هر زمانی‌ و به هر دلیلی‌" خریدار از تکمیل خرید (بازپرداخت کامل الباقی + ده درصد سود و تحویل گرفتن کالا) منصرف شود، 10 درصد از قیمت تمام شده گیتار (قیمت فروش + نه درصد مالیات) از مبالغ پرداخت شده از طرف مشتری کسر، و مابقی ظرف 10 روز کاری نقداً، و یا بصورت کارت به کارت عودت داده میشود.

6 - اگر خریدار تا پایان روز کاری سر رسید هر کدام از اقساط، از پرداخت سر باز زند، به منزله انصراف از تکمیل خرید تلقی‌ شده و فروشنده حق دارد تا با کسر 10 درصد از مبالغ پرداخت شده توسط خریدار، و باز پرداخت مابقی (ظرف 10 روز کاری نقداً، و یا بصورت کارت به کارت)، معامله را فسخ نماید.

7 - اگر فروشنده در زمان تکمیل معامله از سوی خریدار (پرداخت کامل الباقی به اضافه 10 درصد سود)، به هر دلیلی‌ توانایی رد مال را نداشته باشد، موظف است تا تمامی مبالغ پرداخت شده از سوی خریدار، به اضافه 10 درصد از کّل دریافتی را بابت ضرر و زیان، ظرف 10 روز کاری نقداً، و یا بصورت کارت به کارت به خریدار بازگرداند.

8 - دریافت وجه پیش پرداخت که با پرینت پیش فاکتور و مدارک مربوطه و امضا کردن هر دو طرف معمله انجام میگردد، به منزله قبول کردن درخواست خریدار بابت خرید بصورت Layaway (قسطی) از طرف فروشنده تلقی‌ میشود. فروشنده تا قبل از این مرحله در رد و یا قبول نمودن پیشنهاد‌های رسیده بابت انجام معامله Layaway (قسطی)، مجاز میباشد. در صورت عدم قبول فروشنده به انجام معامله Layaway (قسطی) خریدار حق هیچگونه شکایتی را ندارد.

9 - خرید و فروش Layaway با قیمت‌های اصلی‌ سایت امکان پذیر بوده و به هیچ عنوان با قیمت‌های دوره‌های فروش ویژه، و یا برگه‌‌های تخفیف ویژه (مخصوص مشتریان حال حاضر Rockers Nation) انجام پذیر نمیباشد.


لطفاً در صورت پیش آمدن هرگونه سوال و یا ایجاد شدن هرگونه ابهام، با ما تماس حاصل نمائید.

کلیه حقوق مادی و معنوی مندرجات این وبسایت، متعلق به فرشاد علمی‌ انواری میباشد. هرگونه نقل قول و کپی برداری فقط با اجازه کتبی‌ بلامانع است.
.Copyright© 2013-2019 Rockers-Nation.com - All rights reserved

Powered and Designed by: Poyahost