Bootstrap Image Preview

Shippingدوستانی که در شهر سکونتشان دفتر شرکت "تی‌ پاکس" دائر میباشد، در صورت خرید گیتار، میتوانند از گزینه‌ "پس کرایه" استفاده کنند. به این نحو که مبلغ حمل و نقل را زمان دریافت کالا، مستقیماً به کارگزاران شرکت تی‌ پاکس پرداخت خواهند کرد.

چنانچه در شهر سکونت خریدار، شرکت تی‌ پاکس دفتر نداشته باشد، ولی‌ در شهری دیگر در نزدیکی‌ شهر سکونت خریدار، دفتر تی‌ پاکس دائر باشد، میتوان گیتار را به آن دفتر ارسال، و خریدار از آن دفتر تحویل گرفته، هزینه حمل و نقل را نیز تسویه نماید.

گزینه‌ شرکت تی‌ پاکس "فقط" برای گیتار میباشد. در صورتی‌ که در زمان خرید گیتار، لوازم دیگری نیز خریداری شود، دیگر کالا‌ها در Hard Case و یا (در دو مورد) در جعبه مقوّایی گیتار گذاشته شده، و به همراه گیتار ارسال خواهد شد. در صورتیکه خریدار فقط لوازم جانبی خریداری نماید، از ارسال توسط شرکت تی‌ پاکس معذوریم.

چنانچه دفتر تی‌ پاکس در شهر سکونت و یا در نزدیکی‌ شهر سکونت خریدار دائر نباشد، و یا خرید (فقط) لوازم جانبی باشد، کالا‌های خریداری شده، بوسیله پست با توجه به موارد ذکر شده در زیر، ارسال خواهد.


 

ارسال با اداره پست

اقلام ارسالی ظرف 24 تا 72 ساعت کاری بدست خریدار خواهد رسید.

اینک، کالا‌های خریداری شده به اقصی نقاط ایران زمین ارسال خواهد شد.

پس از تحویل کالا به شرکت ارسال کننده، مسئولیت زمانی‌ ارسال با فروشنده نخواهد بود.

پس از تحویل کالا به شرکت خدماتی حمل کننده، کد رهگیری، جهت پیگیری ارسال کالا، از طرف فروشنده به خریدار ارائه خواهد شد.


 

جهت ارسال کالا، موارد زیر مورد نیاز میباشد.

1 - نام و نام خانوادگی (کامل).

2 - آدرس دقیق بهمراه کد پستی 10 رقمی‌.

3 - نام تحویل گیرنده کالا در صورت عدم حضور خریدار.

4 - شماره کارت ملی‌ (مورد درخواست اداره پست).

5 - در صورت ارسال کالا بعنوان هدیه به شخص و آدرسی غیر از خریدار، موارد 1، 2، و 3 مندرج در بالا، برای گیرنده هدیه، نیز مورد نیاز میباشد.


 

کلیه حقوق مادی و معنوی مندرجات این وبسایت، متعلق به فرشاد علمی‌ انواری میباشد. هرگونه نقل قول و کپی برداری فقط با اجازه کتبی‌ بلامانع است.
.Copyright© 2013-2019 Rockers-Nation.com - All rights reserved

Powered and Designed by: Poyahost